پایگاه اطلاع رسانی مرکز فوریت های پزشکی شهرستان رزن ***لطفا در مواقع اورژانسی با 115 تماس بگیرید***خدمات اورژانس 115 رایگان است.
نظرسنجی
نظرتان در رابطه با خدمات اورژانس رزن چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 855
 بازدید امروز : 35
 کل بازدید : 92376
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0.6640
اورژانس رزن

مرکز فوریتهای پزشکی شهرستان رزن درآذرماه سال 1380 در زمان مدیریت محترم وقت شبکه بهداشت ودرمان آقای دکتر فروزان و با مسئولیت آقای محمد امیری راد با دو دستگاه آمبولانس مزدا و پاترول و 4نفر نیرو راه اندازی شد. این مرکز با حداقل نیرو و تجهیزات پزشکی داخل آمبولانس و بدون اعتبارات مالی مستقل ، سهم صد درصدی انتقال و اعزام بیماران بیمارستان ولیعصر را برعهده گرفت .همچنین اوایل دوره فعالیت آن با زلزله سال1381 منطقه آوج و رزن قرین گردید که ارائه خدمات درمانی مناسب و امداد رسانی به حادثه دیدگان زلزله از نقاط مثبت آن روزها میباشد . با شکل گیری مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در سال1384و بالا رفت فرهنگ عمومی مردم در زمینه آشنایی با خدمات اورژانس 115این مرکز نیز دچار تغییراتی شده و ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی تقویت گردید .
همچنین این مرکز در اوایل سال 1386 پایگاه جاده ای کاج را در منطقه فعلی راه اندازی کرد .در اوایل سال1387نیز با جابجایی که در مدیریت انجام گرفت این مرکز در انجام رسالت خویش با هدف ارائه خدمات مطلوب اورژانس پیش بیمارستانی ادامه فعالیت داده و در پایان سال 1387 نیز دومین پایگاه جاده ای در بخش سردرود با همت مدیریت محترم وقت شبکه آغاز بکار نمود 
هم اکنون مرکز فوریتهای پزشکی با یک پایگاه شهری و دو پایگاه جاده ای و بهره گیری از امکانات و تجهیزات پزشکی مناسب و 5دستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر و یک دستگاه آمبولانس تویوتا بکارگیری نیروهای ماهر بصورت شبانه روزی خدمات اورژزانس پیش بیمارستانی را در سطح شهر رزن و محور های مواصلاتی به آن ارائه مینماید.

همچنین این مرکز دارای مجوز لازم برای فراخوانی امداد هوایی نیز می باشد.


ساعت
اوقات شرعی
تقویم